Lõõgastav silmamassaažiseade

125,00 

Lõõgastu ja jäta hüvasti silmaümbruse tursete, tumedate ringide, silmade kuivuse, väsimuse, valulikkuse ning nägemise hägustumisega! Seade on lihtsasti kaasaskantav ja juhtmevabalt kasutatav.

Kaasaegne silmamassaaži seade aitab hüvasti jätta silmaümbruse tursete, tumedate ringide, silmade kuivuse, väsimuse, valulikkuse ning nägemise hägustumisega. 

 

Personaalne massaažikogemus

Seade pakub viit erinevat massaažitehnikat, mida saab kohandada vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Olgu see lõõgastumine pika tööpäeva lõpus või kosutav ettevalmistus magusaks uneks, meie seade pakub alati ideaalset massaaži.

 

Kaasaskantav ja kokkupandav

180° kokkupandav disain muudab silmamassaažiseadme ideaalseks kaaslaseks reisidel. Kergekaaluline ja kompaktne suurus tagab lihtsa transpordi, pakkudes Teile lõõgastavat silmamassaaži olenemata asukohast.

 

Täielik mugavus ja sobivus

Seade on varustatud elastse ribaga, mis tagab sobivuse kõikidele pea suurustele. Tänu oma paindlikkusele võimaldab see kõigil nautida meie silmamassaaži lõõgastavat mõju.

 

Soojusteraapia ja muusikaline lõõgastus

Meie seade pakub pidevat soojusteraapiat, et leevendada silmade pinget, samal ajal lastes teil nautida Bluetoothi vahendusel esitatavat rahustavat muusikat. Sooja ja rahustavate meloodiate kombinatsioon tagab unustamatu lõõgastumise.

 

Juhtmeta laadimine USB-C kaudu

Silma masseerija on juhtmevaba ning laeb USB-C ühenduse kaudu. Nii saate nautida silmamassaaži ilma segavate juhtmeteta.

 

Luksus taskukohase hinnaga

Meie silmamassaažiseade pakub luksuslikku kogemust vaid 125€ eest. Nautige kvaliteetset silmahooldust, säästes samal ajal oma rahakotti.

Kategooria: