Seljakorrektor „Ekstra madal“

289,00 

(Toode valmistatakse eritellimusena, tarneaeg 3-4 nädalat)

See toode sobib suure selja- ja turjapinge puhul, kuna kaare kõrgus on minimaalne (12 cm).

Tegu on minu enda edasiarendusega Joseph Pilatese algupärasest seljakorrektorist, lähtudes klientide vajadusest, kellel on selg ja turi ülipinges või väga valusad. „Ekstra madal“ seljakorrektor võimaldab teha turvaliselt ja tõhusalt sama pilatese seeriat, mida tavaolukorras tehakse mini või suure korrektori peal.

Seljakorrektor „Ekstra madal“ pakub rikkalikult võimalusi oma selgrootervise parendamiseks ja kogu keha treenimiseks.

NB! Oluline on kasutamise alguses pidada nõu kvalifitseeritud juhendajaga. Nii teete harjutusi õigesti ja ohutult.

Kasutegurid:

  • Parem kehahoiak: Seljakorrektor aitab parandada kehahoidu, tugevdades ja treenides selgroogu ühtlaselt. See aitab tasakaalustada pikaaegse istumise negatiivseid mõjusid ning soodustab sirget kehahoidu.
  • Suurenenud selja paindlikkus: Seljakorrektori kasutamine erinevates harjutustes aitab suurendada selja paindlikkust ja liikuvust. Sellel saab teha liigutusi, mis venitavad ja tugevdavad selga erinevates suundades, soodustades tervislikumat ja paindlikumat selga.
  • Tugevdatud kõhu- ja seljalihased: Paljud seljakorrektsiooni harjutused on suunatud kerelihastele, sealhulgas kõhulihastele, külgmistele lihastele ja alaseljale. Seljakorrektori abil lihaste tugevdamine parandb üldist jõudu ja stabiilsust.
  • Lihaste tugevdamine: Lisaks kerelihastele võib seljakorrektor suunata ja tugevdada ka teisi lihasrühmi, sealhulgas jalgu, käsi, õlgu ja selga, viies üldise jõu ja lihastasakaalu paranemiseni.
  • Valu leevendamine: Inimestele, kes kogevad seljavalu või ebamugavust, aitavad seljakorrektori harjutused vähendada pinget, jäikust ja pakuvad leevendust valule, mobiliseerides ja õrnalt venitades selga.
  • Mitmekülgsus ja kohanemisvõime: Seljakorrektor võimaldab sooritada mitmekülgseid harjutusi, mida saab kohandada erinevatele tasemetele, võimetele ja spetsiifilistele keha vajadustele. Seda saab kasutada koos teiste pilatese seadmetega või osana põhjalikust pilatese treeningust.
  • Kehatunnetus: Harjutused seljakorrektoril soodustavad keha tunnetust teadliku liikumise ja kontrollitud hingamise kaudu. See integratsioon võib aidata vähendada stressi ja luua head enesetunnet.

Mõõdud: laius 52cm, pikkus 45cm, kõrgus 12

Tootekood: - Kategooria: