Seljakorrektor KOMBO (2 asendit)

478,00 

(Toode valmistatakse eritellimusena, tarneaeg 3-4 nädalat)

Tegu on minu enda edasiarendusega algupärasest seljakorrektorist. Joseph Pilates lõi kahes eri suuruses seljakorrektorid: mini ja suur. „Kombo“ võimaldab kasutada mõlemat kõrgust. Kui hoiad klapi korrektori all, saad suure seljakorrektori ja avades klapi, tekib mini seljakorrektor koos väikese matiga. NB! Lisana jääb mini variandi külge eesmine nurk (erialakeeles „well“ ehk „kaev“), mis võimaldab teha paljusid erinevaid harjutusi.

Seljakorrektor „Kombo“ pakub rikkalikult võimalusi oma selgrootervise parendamiseks ja kogu keha treenimiseks.

NB! Oluline on kasutamise alguses pidada nõu kvalifitseeritud juhendajaga. Nii teete harjutusi tehakse õigesti ja ohutult.

Kasutegurid:

  • Parem kehahoiak: Seljakorrektor aitab parandada kehahoidu, tugevdades ja treenides selgroogu ühtlaselt. See aitab tasakaalustada pikaaegse istumise negatiivseid mõjusid ning soodustab sirget kehahoidu.
  • Suurenenud selja paindlikkus: Seljakorrektori kasutamine erinevates harjutustes aitab suurendada selja paindlikkust ja liikuvust. Sellel saab teha liigutusi, mis venitavad ja tugevdavad selga erinevates suundades, soodustades tervislikumat ja paindlikumat selga.
  • Tugevdatud kõhu- ja seljalihased: Paljud seljakorrektsiooni harjutused on suunatud kerelihastele, sealhulgas kõhulihastele, külgmistele lihastele ja alaseljale. Seljakorrektori abil lihaste tugevdamine parandb üldist jõudu ja stabiilsust.
  • Lihaste tugevdamine: Lisaks kerelihastele võib seljakorrektor suunata ja tugevdada ka teisi lihasrühmi, sealhulgas jalgu, käsi, õlgu ja selga, viies üldise jõu ja lihastasakaalu paranemiseni.
  • Valu leevendamine: Inimestele, kes kogevad seljavalu või ebamugavust, aitavad seljakorrektori harjutused vähendada pinget, jäikust ja pakuvad leevendust valule, mobiliseerides ja õrnalt venitades selga.
  • Mitmekülgsus ja kohanemisvõime: Seljakorrektor võimaldab sooritada mitmekülgseid harjutusi, mida saab kohandada erinevatele tasemetele, võimetele ja spetsiifilistele keha vajadustele. Seda saab kasutada koos teiste pilatese seadmetega või osana põhjalikust pilatese treeningust.
  • Kehatunnetus: Harjutused seljakorrektoril soodustavad keha tunnetust teadliku liikumise ja kontrollitud hingamise kaudu. See integratsioon võib aidata vähendada stressi ja luua head enesetunnet.

Tumba osa mõõdud: pikkus 74 cm, kaare kõrgus 30 cm, lahtise klapiga üld pikkus on 150 cm

Tootekood: - Kategooria: