Skip to main content

Korduma kippuvad küsimused

Kellele treeningud sobivad?

Pilatese treeningsüsteem lähtub põhimõttest “igale kehale oma treening” ja on seega turvaline viis treenimiseks igas vanuses ja kaalus inimesele.

Kas veebitrenn on ikka sama tõhus kui stuudios käimine?

Jah, on! Märksõnaks on täpsus. Oluline on kinni pidada treeneri juhistest. Õnneks on minu pikaajalinekogemus inimeste aitamisel suureks eeliseks, et viia läbi edukaid veebikursuseid. Olen siia treening-keskkonda kokku kogunud valiku tõhusaid videotreeninguid ning loon siia ka uusi juurde. Kõikide videote puhul olen silmas pidanud kaasaegse inimese muresid tänases pöörases maailmas.

Kas treeningute tegemiseks on vaja erivarustust?

Treeningute efektiivsemaks tegemiseks on vajalik jalakumm, kuid ole mureta, selle saadame sulle koheselt peale liitumist tasuta!

Kui palju ruumi vajan?

Treeningute sooritamiseks on sul vaja kõigest tavalise mati laiuses ja pikkuses ruumi.

Kuidas harjutusi turvaliselt kaasa teha?

  • Ole täpne. Vaata enne treeningut kõik harjutused läbi, et treeningu ajal teaksid, mis sind ees ootab ning saaksid harjutust õigesti kaasa teha.
  • Tee harjutusi õiges järjekorras. Treeningud on üles ehitatud nii, et koormus liigub erinevate lihaste vahel, neid õigel hetkel lõõgastades ja venitades.
  • Kuula juhendamist tähelepanelikult! Pilatese puhul on oluline täpsus.

Kas saan proovida enne kui maksma hakkan?

Absoluutselt! Liitumisel saad 14-päeva tasuta minu treeninguid katsetada ja kogukonnaga suhelda, enne esimest tasumist tuleb sulle ka teavitus, kas soovid jätkata.

Kuidas ma rakendust kasutama saan hakata?

Esmalt liitu siin .Peale liitumist saad rakendusse alla laadida Androidile Google Play Stores ja Iphonele App Storest