Skip to main content

Korduma kippuvad küsimused

Veebitreeningud

Kellele treeningud sobivad?

Pilatese treeningsüsteem lähtub põhimõttest “igale kehale oma treening” ja on seega turvaline viis treenimiseks igas vanuses ja kaalus inimesele.

Kas veebitrenn on ikka sama tõhus kui stuudios käimine?

Jah, on! Märksõnaks on täpsus. Oluline on kinni pidada treeneri juhistest. Õnneks on minu pikaajalinekogemus inimeste aitamisel suureks eeliseks, et viia läbi edukaid veebikursuseid. Olen siia treening-keskkonda kokku kogunud valiku tõhusaid videotreeninguid ning loon siia ka uusi juurde. Kõikide videote puhul olen silmas pidanud kaasaegse inimese muresid tänases pöörases maailmas.

Kas treeningute tegemiseks on vaja erivarustust?

Treeningute efektiivsemaks tegemiseks on vajalik jalakumm, kuid ole mureta, selle saadame sulle koheselt peale liitumist tasuta!

Kui palju ruumi vajan?

Treeningute sooritamiseks on sul vaja kõigest tavalise mati laiuses ja pikkuses ruumi.

Kuidas harjutusi turvaliselt kaasa teha?

  • Ole täpne. Vaata enne treeningut kõik harjutused läbi, et treeningu ajal teaksid, mis sind ees ootab ning saaksid harjutust õigesti kaasa teha.
  • Tee harjutusi õiges järjekorras. Treeningud on üles ehitatud nii, et koormus liigub erinevate lihaste vahel, neid õigel hetkel lõõgastades ja venitades.
  • Kuula juhendamist tähelepanelikult! Pilatese puhul on oluline täpsus.

Kas saan proovida enne kui maksma hakkan?

Absoluutselt! Liitumisel saad 14-päeva tasuta minu treeninguid katsetada ja kogukonnaga suhelda, enne esimest tasumist tuleb sulle ka teavitus, kas soovid jätkata.

Äpi kasutamine

Kas treeningutel osalemiseks on tingimata vaja nutitelefoni?

Jah. Selleks, et treeningud ja suhtlus treeneriga oleks maksimaalsel personaalne, toimuvad Britt Normeti keskkonna treeningud mobiiltelefoni rakenduse ehk äpi abil.

Kuidas ma Britt Normeti mobiilirakendust kasutama saan hakata?

Esmalt liitu siin (https://brittnormet.ee/registreeri/uus-liitumine/) .Peale liitumist saad rakendusse alla laadida Androidile Google Play Store’ist ja iPhone’ile App Store’ist.

Britt Normeti rakendus on alla laetud, mis saab edasi?

Ava rakendus ning esilehel saad vahetada inglise keele eesti keele vastu. Äpi esmakordsel kasutamisel vajuta “Liitu”, loo endale konto, sisesta andmed ning seejärel saad sisse logida. 

Peale sisenemist võtab Britt sinuga 24h jooksul sõnumites ühendust. Hoia palun sõnumitel silm peal.

Kuidas treenimine äpis toimub?

Kohe alguses määrab Britt sulle füüsilise taseme testi. Tee see läbi ning anna Britile rakenduse vestluses märku, kuidas test oli sinu jaoks. Seejärel määrab Britt sulle treeningprogrammi, mille järgi saad hakata trenni tegema.

Kui tunned, et soovid lisaks määratud trennile veel midagi juurde teha, on ka selleks võimalus. Rakenduses asub videokogu, kus on erinevad treeningud veel lisaks.

Kui tahan mingit trenni veel juurde teha, kuidas valida?

1 ehk põhikava vali siis, kui sul on trennivaba päev ning soovid ikkagi treenida. Seejärel soovi korral võid juurde valida ka nr 2 ning nr 3 kavade seast midagi.

Kui soovid trennipäeval lisaks treeningule midagi juurde teha, saad valida nr 2, nr 3 seast või soovi korral mõlema.

Kui tunnen, et see treeningprogramm ei sobi mulle (liiga lihtne/raske), kas saan seda ka muuta?

Jah, ikka saab. Selleks kirjuta palun Britile sõnum oma sooviga programmi muuta.

Kui jään näiteks haigeks ning ei saa paar päeva trenni teha, kuidas toimida?

Saad võimalusel oma trenne ise äpis ühelt päevalt teisele tõsta või soovi korral saab need trennid kalendrist ka lihtsalt ära kustutada. 

Kas minu edusammudega seotud pildid on rakenduses privaatsed?

100% jah. Edusammudega seotud pilte näevad ainult sina ja sinu personaalne treener.

Kuidas oma mõõte sisestada saab?

Rakenduse avalehel “Minu statistika” juures on “Kohanda”, vajuta sellele ning seal tuleb pikk nimekiri tegevustest, harjutustest ning mõõtudest, mida saad lisada oma avalehele. Selleks vajuta soovitud tegevuse juures pluss nupule, see liigub avalehele ning sealt saad juba andmed sisestada, klikkides eelnevalt peale.

Kuidas ma saan oma treenerile sõnumi saata?

Saad saata sõnumi oma treenerile privaatselt või grupivestluses Britt Normet mobiilirakenduse kaudu avalehe paremas ülanurgas, kus on jutumulli ikoon.

Kas treeningute videoid on võimalik suunata ka arvuti ekraanile või televiisorisse?

Jah, see oleneb küll sinu telefoni operatsioonisüsteemist, arvutist ja televiisorist, aga rohkem või vähem uuemate mudelite puhul on ühendamine täiesti võimalik ja saad vaadata videoid suuremalt ekraanilt.

Tehniline Tugi

Kuidas ma saan teatada veast leheküljel või rakenduses?

Suur tänu, kui avastad vea ja sellest teavitad! Kirjuta palun vestluses otse Britile või saada e-kiri aadressile info@brittnormet.ee

Maksmine ja Tellimused

Kas saan oma makseviisi muuta?

Makseviisi muutmiseks logi https://brittnormet.ee/logi-sisse/ lehel oma andmetega sisse, mine “Maksed” peale ning seal on võimalus muuta oma kaardiandmeid.

Kuidas saan tellimuse tühistada?

Tühistamiseks logi https://brittnormet.ee/logi-sisse/ lehel oma andmetega sisse, mine “Tellimused” peale ning seal on võimalus tühistada.

Kas saan ka muudmoodi tellimuse teha? (Stebby)

Võimalus on ka Stebby kaudu liituda, saad sealt osta 3-kuulise paketi. Nädal aega enne iga perioodi lõppu annan sulle märku, et on aeg soetada uus pakett. Kui oled Stebbyst ostu sooritanud, palun saada mulle enda ostu kood, mille alusel saan paketi avada. 

NB! Palun saada kood kohe pärast ostu sooritamist. Aitäh!

Liidestamine

Kuidas ma saan sünkroonida Apple Healthi või Google Fiti Britt Normeti rakendusega?

Sünkroonimine pole kunagi olnud nii lihtne. Britt Normeti äpp toob sinu igapäevased sammud ja põletatud kalorid otse meie avalehele Apple Health-ist/Google Fit-ist.

Parim osa? See võtab vaid mõne sekundi.

Esiteks laadi alla “Britt Normet” rakendus iOS-i või Androidi jaoks.

Edasi vaata SIIT, kuidas ühendada Briti äpp Apple Health-iga ning SIIT, kuidas ühendada Briti äpp Google Fit-iga.

Kontakt

Kuidas ma saan ettevõttega ühendust võtta?

Briti ettevõte on Jukorik OÜ, äriaadressiga Rävala pst 11-4 Tallinn 10143. E–post on info@brittnormet.ee