Skip to main content
TAGASISIDE

20 aastat, 1000 inimest, 100 muret

Peale Pilatese avastamist on kadunud minu alaseljavalud, mis olid enne seda väga jubedad. Olin erinevate ja mulle mitte sobivate treeningutega oma seljale liiga teinud. Mul on loomupäraselt nōrk selg, lisaks skolioos ja hetkel pilates hoiab minu selja parimas vōimalikus vormis ja toonuses.

Anneli, ettevõtja

Olen külastanud pilatese tunde paljudes eri maailma kohtades ja võin kinnitada, et True Pilates Estonia kuulub maailma TOP3 hulka. Professionaalsed treenerid ja Britt treenerina muidugi ise - erakodselt soe inimene, kellega treening muutub vahetuks kogemuseks.

Siret (45), ettevõtja

See pole lihtsalt treening vaid teraapia, nii vaimne kui ka füüsiline. Ükski harjutus pole niisama ja ma tunnen, kuidas on paranenud oma keha tunnetamine. Teen trenni 2 korda nädalas juba paar aastat ja minule annab see jõudu ja tervist nii kehale kui ka vaimule.“

Marge (43), ettevõtte juht

Olin üllatunud, kui tõhusaks osutusid veebitrennid Britiga. Ta on fantastiline treener – väga pühendunud, entusiastlik, toetav ja mis peamine – teadmisi täis! Tänu kogemusele ja oskuslikule juhendamisele on mul alati see tunne, et me oleme justkui samas ruumis. Olen saanud oma seljamuredest vabaks ning pean Britiga tunde väga heaks investeeringuks iseendasse.

Brita (43)

Mõned aastad tagasi juhtus mu seljaga "midagi" ehk rahmeldasin mõtlemata, et vales asendis tõstmine võib mu haigeks teha. Ja siis oligi tulemus käes - tavapärase terve/tervisesporti tegeva inimese elu asemel said hetkega mu igapäevaseks kaaslaseks valud alaseljas, pinged kaelas, sellest tulenevalt unehäired ja loogilise jätkuna ka kehvem tuju, väsimus jne

Otsisin abi siit ja sealt, kahjuks abi ei saanud. Ainsat leevendust pakkus massaaž, aga püsivamat abi ei andnud ka see. Surfates ja lugedes leidsin , et parim abimees võiks olla pilates. Läbi tuttavate soovituste jõudsin True Pilatese ja Britini.
Ja oh imet – tulemused oli käes ca 3 kuuga - seljavalud kadusid, lisaks sain parema rühi, kaalu ja rõõmsama meele!

Gerti (46)

Varem pidasin pilatest igavaks ja väljakutsetevaeseks trenniks. Selgus, et ma ei saanud rohkem eksida. Britt Normeti trenn on unikaalne kogemus täpsest tehnikast ja keskendumisest oma kehale. Tema viis pilatest läbi viia on omamoodi stiilne ja peen mäng iga inimese isiklike võimete piiril, nihutades neid sammhaaval kaugemale. Briti treeningud on uskumatult sõltuvusttekitavad.
Tulemuseks on nähtavalt arenev kehaline võimekus ja suurepärane enesetunne. Seda tunnet ei asenda miski ja sa lihtsalt ei taha sellest ilma jääda.
Pilatese avastamine on minu isiklik aasta tegu ja parim kingitus iseendale!

Eveli, meditsiinikeskuse juhataja

Olime varem harjunud eratrenni personaalsusega ja ei uskunud, et kodus saaks sarnast kvaliteeti tagada. Suureks üllatuseks saab kodus videosilla teel väga edukalt koos treenida.
Kogenud treenerina teab Britt juba ette, mis harjutuste juures korrigeerimist vajab. Ta innustab meid võibolla isegi rohkem pingutama kui stuudios!

Helen (35) ja Martin (35)

Olen sünnitanud 2 last ja olin pikka aega õnnetu oma ette valguva kõhu pärast. Käisin Briti juures eratundides 2-3 korda nädalas ja viie kuuga oli minu diastaas vähenenud 4 sõrmelt 2 sõrmeni ja kõhu ümbermõõt kahanenud uskumatud 7cm. Soovitan pilatese trenni kõigile!

Helen (32)

Olen Briti stuudios trennis käinud peagi juba kümme aastat ja leidnud just pilateses endale kõige sobivama treeningu. Istuva töö tegijana meeldib mulle, et trennis saab kogu keha ühtlasi nii mõnusa koormuse kui ka otsast-otsani läbi venitatud. See on kombinatsioon, mida enamik teisi treeninguid ei paku. Nii on pärast trenni alati hea värske ja energiast laetud. Justkui elusam tunne, millest võib lausa sõltuvusse jääda!

Kristiina, ametnik

Iga sünnituse ja lapse süleskandmise perioodi järel olen oma valutava alaseljaga hädas olnud. Alustasin pilatese grupitundidega juba 13 a tagasi, aga peale kolmandat last grupitunnid enam ei sobinud. Ka eratreener ei aidanud.
Tulin Briti stuudiosse abi saama oma kroonilisele alaselja-valule. Britt alustas minuga eratrenni väga ettevaatlikult ja suurima tähelepanelikkusega. Igasse tundi toob ta mingi uue põneva harjutuse, mis ei lase treeningul rutiinseks muutuda.

Merit (45), ettevõtja