Skip to main content

VEEBITREENINGUTE TAGASISIDE

Olen praktiliselt vabanenud õlavigastusest, mis on terve aasta vaevusi põhjustanud. Minu jaoks oli suur üllatus, et treening ei peagi olema valu piiril rassimine, vaid võib olla mõnus ja nauditav ning sellest võib kujuneda lausa sõltuvus. Väikeste laste ja suure töökoormuse juures veebitreening lihtsalt parim vahend enese vormis hoidmiseks. Aeg, mis kuluks spordisaali treeningutele minekuks, jääb nüüd endale ja perele.

Ragne (46)

4 aastat tagasi varises minu maailm kokku. Kogu keha oli ägedates valudes, liikumine ning kehaosade liigutamine oli praktiliselt võimatu. Lahkusin töölt. Arstide poolt määrati väga suur hulk erinevaid ravimeid, kuid need ei aidanud, valud kehas aina kasvasid. Aasta tagasi nägin Briti kutset veebitreeningutele ja nüüd... aasta hiljem olen vaba kõikidest ravimitest (oli määratud 18 erinevat kapslit päevas!!!) Tunnen ennast päev päevalt aina tervemana. Seda energiat, soojust ja hoolivust, mida Bitt oma teadmiste ja kogemustega naistele pakub peab ise kogema.

Agnes (54)

Erinevate terviseteemade tõttu oli mu alakeha justkui jäik, raske oli kükitada, kummardada ja isegi käia. Esimese trenniga tegin seinapilatest jalgadele. See vahe juba pärast kahte trennipäeva oli nii märgatav, et juba ootasin seda aega päevast, millal saan selle 15 min seeria tehtud. Mu jalgades oli pärast suur kergus, puusad olid lahti ja ei olnud enam valusad. Äpis on mõnusalt vaheldumisi trenni ja puhkepäevad. See on esimene veebitrenn, mis minu puhul toimib juba 8 nädalat, uskumatult äge! Väga suureks toetuseks on privaatne FB grupp ja võimalus läbi äpi treeneri toetust ja kohalolu tunda!

Angelika (50)

Olen aastaid kannatanud puusa ja alaselja valu käes, mis kiirgas välja jalataldadeni. Igapäevased valuvaigistid ning süstid nii puusa kui alaselga aitasid seda leevendada. Aga nüüd kui olen osalenud veebitreeningutes, on see mind väga palju aidanud. Kui tekib mõni küsimus saab Britilt äppi kasutades kiirelt vastuse. Lisaks on salvestatud ka mitmeid loengu-tüüpi treeninguid mida saab ikka ja jälle üle vaadata.

Kaire (52)

Võin julgelt ütelda, et võrreldes kahe kuu taguse ajaga, on mu elu kardinaalselt muutunud: diivanikaunistusest on saanud pilatese fänn! Igal õhtul teen nüüd trenni, kuid ma ei pea selleks isegi koduuksest välja minema.Tänu äpis olevatele erinevatele soovitustele on mul juures mitu uut harjumust: üritan iga päev juua 1,5 liitrit vett, jooksen enne hommikusööki minut aega kohapeal, proovin erinevaid uusi maitseid jne.
Otsisin abi siit ja sealt, kahjuks abi ei saanud. Ainsat leevendust pakkus massaaž, aga püsivamat abi ei andnud ka see. Surfates ja lugedes leidsin , et parim abimees võiks olla pilates. Läbi tuttavate soovituste jõudsin True Pilatese ja Britini.
Ja oh imet – tulemused oli käes ca 3 kuuga - seljavalud kadusid, lisaks sain parema rühi, kaalu ja rõõmsama meele!

Irja (47)

Mul on kaasasündinud skolioos ja sellega seoses on üks keha pool nõrgem kui teine ning üks õlg ja puus kõrgemal kui teine. Briti treeningutest sain palju rohkem kui unistada oskasin. Sain Briti ja ma sain need inimesed, kes minuga koos on samas hingamises ja samas rütmis. Minu jaoks oluline et mu juhendaja või treener mulle meeldib, sest ma pean enda muresid ja rõõme temaga jagama.Tulemuseks on nähtavalt arenev kehaline võimekus ja suurepärane enesetunne. Seda tunnet ei asenda miski ja sa lihtsalt ei taha sellest ilma jääda.
Pilatese avastamine on minu isiklik aasta tegu ja parim kingitus iseendale!

Merlyn (48)

Varem arvasin, et üks korralik trenn on raske füüsiline pingutamine, hull higistamine ja pärast valutavad lihased. Nüüd tean, et see ei pea üldsegi nii olema! Pilates on üllatanud väga suurte valikuvõimalustega. Soovitan just veebitreeninguid, sest minu arvates on need eriti mugavad - trenni saab teha täpselt endale sobival ajal ja endale sobivas kohas, igaüks leiab siit endale jõukohase raskusastmega treeningu, millega pihta hakata või millega jätkata. Eriti meeldib see, et Britt pöörab kogu trenni jooksul tähelepanu harjutuste täpsele sooritamisele, kehahoiule, hingamisele. Soovitan soojalt, sest positiivne laeng on garanteeritud!

Elle (58)

Mulle meeldivad videotreeningud seetõttu, et ma ei sõltu päevast ega kellaajast, vaid saan treeningut teha just siis kui mulle sobib ja just nii pikalt kui aega on. Üritan iga nädal 3 korda treenida! Loomulikult nõuab see minult ka järjekindlust ja distsipliini! Iseenda tervisele panustamine on ju seda kindlasti väärt!

Kuna mulle on kirjutatud välja astma ravimid, siis mulle tundub, et treeninguga on hingamine ja kehahoiak palju paranenud.

Niina (71)

Minu peamiseks mureks oli umbes kuu varem nö ära tõmmatud selg, millest tingitud valu hakkas kiirgama reide. Lisaks oli mul sama kehapoole puusaga juba eelnevalt midagi lahti. Tõenäoliselt varasemad laste puusal kandmised ning ka teise jala kahe erineva trauma jäljed, mille tulemusena olin hakanud keharaskust hoidma rohkem ühel küljel.

Olen oma loomult üsnagi kohusetundlik, teen trenni kolmel päeval nädalas, sealjuures kahel päeval kaks erinevat treeningut. Mis minuga on nüüdseks juhtunud? Oma lonkamisest ja puusa valust sain lahti vähem kui kahe nädalaga. Ma ei mäleta enam, mis ajal ei tundnud ma enam valu kiirgamist reide ja nõrk jalg muutus tugevamaks, liigutused kindlamaks. Ma ei ole kunagi olnud suuteline oma keha rullima. Minu alumised selgroolülid olid jäigad - nüüd on need kenasti painduvad ja suudan mõnusalt rullida!

Ele (47)

Briti veebitreening on ilmselt parim treening, mida olen teinud. See ei ole lihtsalt harjutuskava, vaid elustiil ja "võti" naiselikkuseni. Mulle nii meeldib, et esmalt on ülevaade kehast ja selle toimimisest ja siis on järk järgult koormust suurendavad harjutused, mis ei muutugi ületamatult raskeks, kuid samas pakuvad alati piisavalt pinget. Briti pidevad juhised harjutusi sooritades, ei lase harjutusi valesti sooritada. Britt nagu seisaks minu kõrval.

Parim on veebitreeningute puhul see, et pistad Briti treeningkummid kotti, võtad telefoni kaasa ja saad, kus iganes võtta aja maha ja need on vaid sinu 10-20 minutit, mille eest keha ja hing sind tänavad.

Briti veebimaailm on teinud minust uue naise, andnud mulle lihased, mis olid ununenud või mida ma polnud kunagi varem tundnud. Lisaks hingeline tasakaal, sisemine kohalolek siin ja praegu, midagi suurt ja ilusat veel, millel veel ei ole nime. Tulin Briti stuudiosse abi saama oma kroonilisele alaselja-valule. Britt alustas minuga eratrenni väga ettevaatlikult ja suurima tähelepanelikkusega. Igasse tundi toob ta mingi uue põneva harjutuse, mis ei lase treeningul rutiinseks muutuda.

Jaanika (53)

Ma olen saanud Briti harjutustega tagasi kõrge kontsaga kingad ja saapad. Palju aastaid oli mul kannaga probleem. Kontsi kandes rebis ja lõpuks lõi valu puusa. Samuti hakkas valutama põlv. Tunda hakkas andma vana trauma. Abi ma ei saanud kusagilt. Tänu Briti harjutustele olen saanud valudest lahti! Nüüd olen õppinud oma keha tundma.

Triin (51)

Liitusin veebtreeningutega umbes aasta tagasi just seljavalude ja piiratud liikuvuse tõttu. Nüüdseks teen trenni 5-6 korda nädalas, valud on ajalugu ning painduvus parem kui 20 aastat tagasi!

Katrin (57)

Olin väga hädas peavaludega, mis ikka murdsid mind korralikult ja kõige halvematel hetkedel. Nüüd kui teenveebitrenni regulaarselt, võin öelda, et nad mind ei kiusa. Seda kinnitab üks motivatsiooni puuduse nädal, mis jäi trennita ja mu peavalu oli tagasi. Lubasin endale, et ma ei korda seda!

Minu suureks fänniks on sellel teel mu abikaasa, kes naudib mu edusamme ning kiidab mu järjekindlust! See on mõnus pai mulle!

Sigrid (57)

Briti lihtne ja täpne juhendamine sai kohe omaseks. Kolleegil jäi selg haigeks ja muidugi ma soovitasin tal ka liituda. Olime siis samast osakonnast juba kahekesi trenni tegemas ja saime omavahel jagada kogemusi. Tänaseks liitus ka kolmas, sest ta kuulis meid vaimustusega Briti pilatesest rääkimas! Oma klassiõdedele ja sõbrannadele igal kokkusaamisel õhkan ja olengi enda üle uhke, et tegelen endaga.

Meelike (61)