Skip to main content

Telesaated

Intervjuu Kanal 2 saates “Õhtu” (26.03.2024), kus Piret ja Robert uurivad, kuidas elada tervelt ja õnnelikult 100-aastaseks. Tänase seisuga elavad Eestis mehed tervena vaid 58 ja naised 61 aastat. Kuidas seda muuta? Pakun välja mõned mõtted, kuidas seda teha.

Tutvustan “Terevisiooni” saates (25.03.2024) Katrinile ja kõikidele televaatajatele legendaarset Joseph Pilatese rätikuseeriat. Samuti jagan Agnese lugu, kes veebitreeningute abil hakkas uuesti liikuma ja sai vabaks 18 erinevast tabletist, mida pidi igapäevaselt sööma. Pilates võib teha imet!

Intervjuu ETV saates “Hommik Anuga”, 03.03.2019
Räägime tervisest ja pilatesest. Anu küsib muidugi fantastiliselt 🙂

Britt Normeti pilatese stuudios on külas Elina Nechayeva ja Kristel Aaslaid, kellega koos harjutatakse ja demonstreeritakse, kuidas käia kontsadel nii, et ei oleks valus ega ebamugav. Videoklipp oli ETV “Ringvaate” eetris naistepäeval, 08.03.2018

Telesaade “Liblika tiivalöök”

Kuidas minna tervislikult sügisele vastu? Esimeses episoodis uurime Fotografiska peakoka Peeter Piheli rõduaeda ja hoidiseid ning valmistame koos imemaitsva kaalika-pesto pasta. Loeme koos Korintlaste kirja ning mõtiskleme, mida tähendab Püha Vaimu templiks olemine. Lisaks jagame üldlihastele mõeldud võimlemisharjutusi ning retsepti ühest erilisest hommikupudrust.

Kuidas vabaneda väsimusest igal aastaajal? Vestleme korvpalliplatsil pastori ja korvpallitreeneri Janek Pallasega. Jätkame taas 1. Korintlaste kirjaga ning mõtiskleme, mida tähendab mõõdukus ning meelevald oma ihu üle. Jagame efektiivseid harjutusi väsimusest vabanemise vastu ning meisterdame tervislikke, energiat andvaid trühvleid.

Kuidas alustada oma päeva parimal moel? Läheme hommikul Birgit Sarrapiga turule ning räägime pere hommikusöögist ja laste tervislikust toitumisest. Saatejuht Britt Normet näitab hommikuks sobilikke võimlemisharjutusi ning jagab imemaitsvat hommikusmuuti retsepti.

Kuidas pimedal ajal minna vastu viirustele? Vestleme lastearsti ja toitumisspetsialisti Dr. Adik Leviniga hea tervise saavutamisest. Valmistame loodusliku immuunsusesegu ning teeme spetsiaalselt immuunsust tugevdavaid võimlemisharjutusi. Jeesus annab meile kõige tugevama vastupanuvõime ja sügavama rahu, mis kandub ka füüsilisse tervisesse.

Raadiosaated

Terves kehas terve vaim. Saates räägin, kuidas motiveerida end taas liigutama kui trennipaus on veninud liialt pikaks.

Mart ja Britt Normet – Kanal2 erisaade vaatleb, kuidas Dubais EXPOL üritavad riigid üksteist üle trumbata ja millega paistab silma Eesti.