Skip to main content

Jõukohased treeningkavad, toitumisnõuanded ja kogukond ühes rakenduses!

Tore on sind siin näha – oled astunud esimese sammu oma uue ja tervema mina suunas.

Olen alati uskunud, et tervislik eluviis on palju enamat kui lihtsalt füüsiline treening.

Seetõttu lõin ka selle platvormi, et aidata rohkem naisi, nagu sina, saada tugevamaks, tervemaks ja enesekindlamaks.

Minu keskkond ühendab personaliseeritud pilatese treeningprogramme, toitumisnõuandeid ja toetavat kogukonda.

Olenemata sinu kogemusest pilatesega, siit leiad inspiratsiooni ja väljakutseid. Tule ja koge, kuidas selline holistiline lähenemine toetab sinu heaolu eesmärkide saavutamist.

See platvorm sobib sulle kui

 • tahad tunda ennast enesekindlamana, energilisemana ja rõõmsamana
 • tahad saavutada paremat vormi
 • tahad ise oma aega planeerida
 • tahad parandada kehatoonust, olla tugevam ja paindlikum
 • tahad olla osa inspireerivast ja motiveerivast kogukonnast
 • tahad paremat rühti ja vabaneda pingetest seljas

Olenemata sinu kogemusest pilatesega, siit leiad inspiratsiooni ja väljakutseid. Tule ja koge, kuidas selline holistiline lähenemine toetab sinu heaolu eesmärkide saavutamist.

Sinu personaaltreener, toitumisnõustaja ja motivatsiooniallikas – kõik ühes.

Personaalsed treeningplaanid, asjatundlikud toitumisnõuanded, toetav kogukond ja loomulikult mina ise vaid mõne nupuvajutuse kaugusel, kui vajad abi või nõu.

Keskkonnas sisaldub:

 • Valik 10-20 minutilisi treeningkavasid igale treenitustasemele, sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
 • Asjatundlikud ja praktilised toitumissoovitused, mis aitavad saavutada tervislikumat eluviisi.
 • Võimalus jälgida ja arendada tervislikke harjumusi, mis toetavad sinu üldist heaolu.
 • Võimalus jälgida oma arengut läbi regulaarsete mõõtmiste ja progresseeruvate piltide, nähes selgelt oma edusamme.
 • Ligipääs chatgrupile, kus saad suhelda ja jagada kogemusi teiste sarnaste eesmärkidega inimestega.
 • Treeningkavad, mis on spetsiaalselt kohandatud selja- ja rühiprobleemide leevendamiseks, parandades üldist kehahoiakut.
 • Osaleda Live Zoomi treeningutel ja kord kvartalis kogukonna kohtumistel
 • Võimalus pöörduda minu poole personaalsete murede ja küsimustega, saades individuaalset nõu ja tuge.

Mis see maksab?

Koge  butiikstuudio pilatese kvaliteeti oma kodus: sama professionaalne juhendamine, mis stuudios maksab 119€ tunnis, on nüüd sinu käeulatuses mobiilirakenduse kaudu vaid 49€ kuus.See tähendab, et saad nautida sama kõrgekvaliteedilist juhendamist ja personaalset lähenemist,  tuues butiikstuudio kvaliteedi otse sinu elutuppa.

Hind sisaldab:

 • Eksklusiivset mobiilirakendus sinu eesmärkide ja progressi järgmiseks
 • Põhjalikku sissejuhatust pilatese treeningute õigesti sooritamiseks
 • Kvaliteetseid ja mitmekülgseid video treeningprogramme kogu sinu kehale erinevate raskusastmetega
 • Facebooki gruppi/kogukonda motivatsiooni ning toetuse jaoks
 • Personaalset nõu ja olemasolu meili/chati teel, kui sul tekib küsimusi või muresid
 • Soovitusi üleüldise elukvaliteedi parandamiseks ning oma keha tugevdamiseks
 • Tasuta tõhus treeningkummide komplekti, mis asendab pilatese masinaid, annab sulle täieliku kehatunnetuse ning koormuse, mis on võrreldav jõusaaliga, lähtuvalt sinu tasemest.
 • Vaid 49€ kuus (stuudio tunnihind 119€)

Minust

Usun ja armastan pilatest kirglikult, sest 20 aasta jooksul olen näinud imelisi paranemisi seljavalust, skolioosist, diastaasist, aga ka ensekindlusetusest ja kurvameelsusest. Sest meie keha ja vaim on üks. Kui me aitame oma keha, aitame oma vaimu, ja vastupidi. Õnneks seisneb pilatese tehnika geniaalsus selles, et see aitab saavutada keha ja vaimu tasakaalu läbi süsteemse ja detailse kehalise treeningu.

Olen II generatsiooni pilatese õpetaja ning Romana Kryzanowska süsteemi sertifitseeritud treener. 2003. aastal rajasin Eesti esimese pilatese stuudio – True Pilates Estonia, mis kuulub True Pilatese stuudiote süsteemi. Olen pühendunud puhtale, täpsele ja algupärasele pilatesele. See tähendab, et õpetan harjutusi ning kogu meetodit täpselt samal moel, nagu teeks seda tehnika looja Joseph Pilates.

Jõudsin pilatese juurde 25aastaselt Pariisis elades, kui õppisin Centre National de la Dance tantsijate koolituskeskuses. Kannatasin puusatraumade all, mis takistasid vaba liikumist ja tegid mu töö kaasaegse tantsu tantsijana ning lauljana väga vaevaliseks. Koreograaf Claire Filmon, suunas mind puusavaluga kohalikku pilatese stuudiosse ja sealt sai alguse minu elukestev kirg.

Sain oma piinavale puusavalule leevendust juba kuuajalise pilatese treeninguga ning see võimaldas mul tantsimist jätkata. Tänu erakordsele paranemisele tundsin koheselt, et soovin pühendada osa oma elust pilatese tehnika õppimisele.

Pariisist suundusin juba Ameerika Ühendriikidesse, kus otsisin üles kogu maailma juhtiva pilatese stuudio New Yorgis. Seal oli mul võimalus õppida otse Joseph Pilatese õpilase Romana Kryzanowska käe all. Pärast 14 kuud tihedat süvaõpet sain aru, et see on alles vundamendi esimene kiht. Tänaseks on minu eneseharimine ja -täiendamine kestnud 20 aastat ning mul on kindel tunne oma armsate klientide murede lahendamisel.

4 aastat tagasi varises minu maailm kokku. Kogu keha oli ägedates valudes, liikumine ning kehaosade liigutamine oli praktiliselt võimatu. Lahkusin töölt. Arstide poolt määrati väga suur hulk erinevaid ravimeid, kuid need ei aidanud, valud kehas aina kasvasid. Aasta tagasi nägin Briti kutset veebitreeningutele ja nüüd... aasta hiljem olen vaba kõikidest ravimitest (oli määratud 18 erinevat kapslit päevas!!!) Tunnen ennast päev päevalt aina tervemana. Seda energiat, soojust ja hoolivust, mida Bitt oma teadmiste ja kogemustega naistele pakub peab ise kogema.

Agnes (54)

Olen praktiliselt vabanenud õlavigastusest, mis on terve aasta vaevusi põhjustanud. Minu jaoks oli suur üllatus, et treening ei peagi olema valu piiril rassimine, vaid võib olla mõnus ja nauditav ning sellest võib kujuneda lausa sõltuvus. Väikeste laste ja suure töökoormuse juures veebitreening lihtsalt parim vahend enese vormis hoidmiseks. Aeg, mis kuluks spordisaali treeningutele minekuks, jääb nüüd endale ja perele

Ragne (46)

Võin julgelt ütelda, et võrreldes kahe kuu taguse ajaga, on mu elu kardinaalselt muutunud: diivanikaunistusest on saanud pilatese fänn! Igal õhtul teen nüüd trenni, kuid ma ei pea selleks isegi koduuksest välja minema.Tänu äpis olevatele erinevatele soovitustele on mul juures mitu uut harjumust: üritan iga päev juua 1,5 liitrit vett, jooksen enne hommikusööki minut aega kohapeal, proovin erinevaid uusi maitseid jne.

Irja (47)

Varem arvasin, et üks korralik trenn on raske füüsiline pingutamine, hull higistamine ja pärast valutavad lihased. Nüüd tean, et see ei pea üldsegi nii olema! Pilates on üllatanud väga suurte valikuvõimalustega. Soovitan just veebitreeninguid, sest minu arvates on need eriti mugavad - trenni saab teha täpselt endale sobival ajal ja endale sobivas kohas, igaüks leiab siit endale jõukohase raskusastmega treeningu, millega pihta hakata või millega jätkata. Eriti meeldib see, et Britt pöörab kogu trenni jooksul tähelepanu harjutuste täpsele sooritamisele, kehahoiule, hingamisele. Soovitan soojalt, sest positiivne laeng on garanteeritud! Kogenud treenerina teab Britt juba ette, mis harjutuste juures korrigeerimist vajab. Ta innustab meid võibolla isegi rohkem pingutama kui stuudios!

Elle (58)

Mulle meeldivad videotreeningud seetõttu, et ma ei sõltu päevast ega kellaajast, vaid saan treeningut teha just siis kui mulle sobib ja just nii pikalt kui aega on. Üritan iga nädal 3 korda treenida! Loomulikult nõuab see minult ka järjekindlust ja distsipliini! Iseenda tervisele panustamine on ju seda kindlasti väärt!

Kuna mulle on kirjutatud välja astma ravimid, siis mulle tundub, et treeninguga on hingamine ja kehahoiak palju paranenud.

Niina (71)

Briti veebitreening on ilmselt parim treening, mida olen teinud. See ei ole lihtsalt harjutuskava, vaid elustiil ja "võti" naiselikkuseni. Mulle nii meeldib, et esmalt on ülevaade kehast ja selle toimimisest ja siis on järk järgult koormust suurendavad harjutused, mis ei muutugi ületamatult raskeks, kuid samas pakuvad alati piisavalt pinget. Briti pidevad juhised harjutusi sooritades, ei lase harjutusi valesti sooritada. Britt nagu seisaks minu kõrval.

Parim on veebitreeningute puhul see, et pistad Briti treeningkummid kotti, võtad telefoni kaasa ja saad, kus iganes võtta aja maha ja need on vaid sinu 10-20 minutit, mille eest keha ja hing sind tänavad.

Briti veebimaailm on teinud minust uue naise, andnud mulle lihased, mis olid ununenud või mida ma polnud kunagi varem tundnud. Lisaks hingeline tasakaal, sisemine kohalolek siin ja praegu, midagi suurt ja ilusat veel, millel veel ei ole nime.

Jaanika (53)

Britt seletab kõiki harjutusi väga põhjalikult ja sümpaatselt. Mugav on ka see, et videot saab iga hetk tagasi kerida ja harjutusi uuesti üle vaadata. Naudin väga Briti treeningvideosid – tekib tunne nagu ta räägib just sinuga ja ta on just sulle toeks.

Krista (66)

Olin väga hädas peavaludega, mis ikka murdsid mind korralikult ja kõige halvematel hetkedel. Nüüd kui teenveebitrenni regulaarselt, võin öelda, et nad mind ei kiusa. Seda kinnitab üks motivatsiooni puuduse nädal, mis jäi trennita ja mu peavalu oli tagasi. Lubasin endale, et ma ei korda seda!

Minu suureks fänniks on sellel teel mu abikaasa, kes naudib mu edusamme ning kiidab mu järjekindlust! See on mõnus pai mulle!

Sigrid (57)

Briti lihtne ja täpne juhendamine sai kohe omaseks. Kolleegil jäi selg haigeks ja muidugi ma soovitasin tal ka liituda. Olime siis samast osakonnast juba kahekesi trenni tegemas ja saime omavahel jagada kogemusi. Tänaseks liitus ka kolmas, sest ta kuulis meid vaimustusega Briti pilatesest rääkimas! Oma klassiõdedele ja sõbrannadele igal kokkusaamisel õhkan ja olengi enda üle uhke, et tegelen endaga.

Meelike (61)

Sügis-talvisel perioodil kimbutas mind juba mitu aastat närvivalu paremas puusas, mis kiirgas edasi jalga. Viimasel kahel aastal tekkisid valud ka õlavöötmes ja kaelas. Ootasin kevadet ja suve, sest teadsin, et siis saan valudest puhata. Pärast liitumist Briti pilatese treeningutega on mul ka külma ja niiske ilmaga hea olla – valusid ei ole ja tunnen ennast hästi. Lisaks üldistele treeningutele ja venitustele saan Britilt harjutusi ja nõu ka just konkreetsetele kehapiirkondadele, et ennast tugevdada.
Ma olen seesmiselt kui väliselt nii rõõmus, hing heliseb sees, et leidsin omale õige trenni koha, ei oska ära tänada, armas Britt.

Merle (49)

Korduma kippuvad küsimused

Veebitreeningud

Kellele treeningud sobivad?

Pilatese treeningsüsteem lähtub põhimõttest “igale kehale oma treening” ja on seega turvaline viis treenimiseks igas vanuses ja kaalus inimesele.

Kas veebitrenn on ikka sama tõhus kui stuudios käimine?

Jah, on! Märksõnaks on täpsus. Oluline on kinni pidada treeneri juhistest. Õnneks on minu pikaajalinekogemus inimeste aitamisel suureks eeliseks, et viia läbi edukaid veebikursuseid. Olen siia treening-keskkonda kokku kogunud valiku tõhusaid videotreeninguid ning loon siia ka uusi juurde. Kõikide videote puhul olen silmas pidanud kaasaegse inimese muresid tänases pöörases maailmas.

Kas treeningute tegemiseks on vaja erivarustust?

Treeningute efektiivsemaks tegemiseks on vajalik jalakumm, kuid ole mureta, selle saadame sulle koheselt peale liitumist tasuta!

Kui palju ruumi vajan?

Treeningute sooritamiseks on sul vaja kõigest tavalise mati laiuses ja pikkuses ruumi.

Kuidas harjutusi turvaliselt kaasa teha?

 • Ole täpne. Vaata enne treeningut kõik harjutused läbi, et treeningu ajal teaksid, mis sind ees ootab ning saaksid harjutust õigesti kaasa teha.
 • Tee harjutusi õiges järjekorras. Treeningud on üles ehitatud nii, et koormus liigub erinevate lihaste vahel, neid õigel hetkel lõõgastades ja venitades.
 • Kuula juhendamist tähelepanelikult! Pilatese puhul on oluline täpsus.

Kas saan proovida enne kui maksma hakkan?

Absoluutselt! Liitumisel saad 14-päeva tasuta minu treeninguid katsetada ja kogukonnaga suhelda, enne esimest tasumist tuleb sulle ka teavitus, kas soovid jätkata.

Äpi kasutamine

Kas treeningutel osalemiseks on tingimata vaja nutitelefoni?

Jah. Selleks, et treeningud ja suhtlus treeneriga oleks maksimaalsel personaalne, toimuvad Britt Normeti keskkonna treeningud mobiiltelefoni rakenduse ehk äpi abil.

Kuidas ma Britt Normeti mobiilirakendust kasutama saan hakata?

Esmalt liitu siin (https://brittnormet.ee/registreeri/uus-liitumine/) .Peale liitumist saad rakendusse alla laadida Androidile Google Play Store’ist ja iPhone’ile App Store’ist.

Britt Normeti rakendus on alla laetud, mis saab edasi?

Ava rakendus ning esilehel saad vahetada inglise keele eesti keele vastu. Äpi esmakordsel kasutamisel vajuta “Liitu”, loo endale konto, sisesta andmed ning seejärel saad sisse logida. 

Peale sisenemist võtab Britt sinuga 24h jooksul sõnumites ühendust. Hoia palun sõnumitel silm peal.

Kuidas treenimine äpis toimub?

Kohe alguses määrab Britt sulle füüsilise taseme testi. Tee see läbi ning anna Britile rakenduse vestluses märku, kuidas test oli sinu jaoks. Seejärel määrab Britt sulle treeningprogrammi, mille järgi saad hakata trenni tegema.

Kui tunned, et soovid lisaks määratud trennile veel midagi juurde teha, on ka selleks võimalus. Rakenduses asub videokogu, kus on erinevad treeningud veel lisaks.

Kui tahan mingit trenni veel juurde teha, kuidas valida?

1 ehk põhikava vali siis, kui sul on trennivaba päev ning soovid ikkagi treenida. Seejärel soovi korral võid juurde valida ka nr 2 ning nr 3 kavade seast midagi.

Kui soovid trennipäeval lisaks treeningule midagi juurde teha, saad valida nr 2, nr 3 seast või soovi korral mõlema.

Kui tunnen, et see treeningprogramm ei sobi mulle (liiga lihtne/raske), kas saan seda ka muuta?

Jah, ikka saab. Selleks kirjuta palun Britile sõnum oma sooviga programmi muuta.

Kui jään näiteks haigeks ning ei saa paar päeva trenni teha, kuidas toimida?

Saad võimalusel oma trenne ise äpis ühelt päevalt teisele tõsta või soovi korral saab need trennid kalendrist ka lihtsalt ära kustutada. 

Kas minu edusammudega seotud pildid on rakenduses privaatsed?

100% jah. Edusammudega seotud pilte näevad ainult sina ja sinu personaalne treener.

Kuidas oma mõõte sisestada saab?

Rakenduse avalehel “Minu statistika” juures on “Kohanda”, vajuta sellele ning seal tuleb pikk nimekiri tegevustest, harjutustest ning mõõtudest, mida saad lisada oma avalehele. Selleks vajuta soovitud tegevuse juures pluss nupule, see liigub avalehele ning sealt saad juba andmed sisestada, klikkides eelnevalt peale.

Kuidas ma saan oma treenerile sõnumi saata?

Saad saata sõnumi oma treenerile privaatselt või grupivestluses Britt Normet mobiilirakenduse kaudu avalehe paremas ülanurgas, kus on jutumulli ikoon.

Kas treeningute videoid on võimalik suunata ka arvuti ekraanile või televiisorisse?

Jah, see oleneb küll sinu telefoni operatsioonisüsteemist, arvutist ja televiisorist, aga rohkem või vähem uuemate mudelite puhul on ühendamine täiesti võimalik ja saad vaadata videoid suuremalt ekraanilt.

Tehniline Tugi

Kuidas ma saan teatada veast leheküljel või rakenduses?

Suur tänu, kui avastad vea ja sellest teavitad! Kirjuta palun vestluses otse Britile või saada e-kiri aadressile info@brittnormet.ee

Maksmine ja Tellimused

Kas saan oma makseviisi muuta?

Makseviisi muutmiseks logi https://brittnormet.ee/logi-sisse/ lehel oma andmetega sisse, mine “Maksed” peale ning seal on võimalus muuta oma kaardiandmeid.

Kuidas saan tellimuse tühistada?

Tühistamiseks logi https://brittnormet.ee/logi-sisse/ lehel oma andmetega sisse, mine “Tellimused” peale ning seal on võimalus tühistada.

Kas saan ka muudmoodi tellimuse teha? (Stebby)

Võimalus on ka Stebby kaudu liituda, saad sealt osta 3-kuulise paketi. Nädal aega enne iga perioodi lõppu annan sulle märku, et on aeg soetada uus pakett. Kui oled Stebbyst ostu sooritanud, palun saada mulle enda ostu kood, mille alusel saan paketi avada. 

NB! Palun saada kood kohe pärast ostu sooritamist. Aitäh!

Liidestamine

Kuidas ma saan sünkroonida Apple Healthi või Google Fiti Britt Normeti rakendusega?

Sünkroonimine pole kunagi olnud nii lihtne. Britt Normeti äpp toob sinu igapäevased sammud ja põletatud kalorid otse meie avalehele Apple Health-ist/Google Fit-ist.

Parim osa? See võtab vaid mõne sekundi.

Esiteks laadi alla “Britt Normet” rakendus iOS-i või Androidi jaoks.

Edasi vaata SIIT, kuidas ühendada Briti äpp Apple Health-iga ning SIIT, kuidas ühendada Briti äpp Google Fit-iga.

Kontakt

Kuidas ma saan ettevõttega ühendust võtta?

Briti ettevõte on Jukorik OÜ, äriaadressiga Rävala pst 11-4 Tallinn 10143. E–post on info@brittnormet.ee

Astu samm oma tervema minani juba täna!

Annan sulle võimaluse 14 päeva seda tasuta riskivabalt proovida