Skip to main content

Jõukohased treeningkavad, toitumisnõuanded ja kogukond ühes rakenduses!

Tore on sind siin näha – oled astunud esimese sammu oma uue ja tervema mina suunas.

Olen alati uskunud, et tervislik eluviis on palju enamat kui lihtsalt füüsiline treening.

Seetõttu lõin ka selle platvormi, et aidata rohkem naisi, nagu sina, saada tugevamaks, tervemaks ja enesekindlamaks.

Minu keskkond ühendab personaliseeritud pilatese treeningprogramme, toitumisnõuandeid ja toetavat kogukonda.

Olenemata sinu kogemusest pilatesega, siit leiad inspiratsiooni ja väljakutseid. Tule ja koge, kuidas selline holistiline lähenemine toetab sinu heaolu eesmärkide saavutamist.

See platvorm sobib sulle kui

 • tahad tunda ennast enesekindlamana, energilisemana ja rõõmsamana
 • tahad saavutada paremat vormi
 • tahad ise oma aega planeerida
 • tahad parandada kehatoonust, olla tugevam ja paindlikum
 • tahad olla osa inspireerivast ja motiveerivast kogukonnast
 • tahad paremat rühti ja vabaneda pingetest seljas

Olenemata sinu kogemusest pilatesega, siit leiad inspiratsiooni ja väljakutseid. Tule ja koge, kuidas selline holistiline lähenemine toetab sinu heaolu eesmärkide saavutamist.

Sinu personaaltreener, toitumisnõustaja ja motivatsiooniallikas – kõik ühes.

Personaalsed treeningplaanid, asjatundlikud toitumisnõuanded, toetav kogukond ja loomulikult mina ise vaid mõne nupuvajutuse kaugusel, kui vajad abi või nõu.

Keskkonnas sisaldub:

 • Valik 10-20 minutilisi treeningkavasid igale treenitustasemele, sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
 • Asjatundlikud ja praktilised toitumissoovitused, mis aitavad saavutada tervislikumat eluviisi.
 • Võimalus jälgida ja arendada tervislikke harjumusi, mis toetavad sinu üldist heaolu.
 • Võimalus jälgida oma arengut läbi regulaarsete mõõtmiste ja progresseeruvate piltide, nähes selgelt oma edusamme.
 • Ligipääs chatgrupile, kus saad suhelda ja jagada kogemusi teiste sarnaste eesmärkidega inimestega.
 • Treeningkavad, mis on spetsiaalselt kohandatud selja- ja rühiprobleemide leevendamiseks, parandades üldist kehahoiakut.
 • Osaleda Live Zoomi treeningutel ja kord kvartalis kogukonna kohtumistel
 • Võimalus pöörduda minu poole personaalsete murede ja küsimustega, saades individuaalset nõu ja tuge.

Mis see maksab?

Koge  butiikstuudio pilatese kvaliteeti oma kodus: sama professionaalne juhendamine, mis stuudios maksab 119€ tunnis, on nüüd sinu käeulatuses mobiilirakenduse kaudu vaid 49€ kuus.See tähendab, et saad nautida sama kõrgekvaliteedilist juhendamist ja personaalset lähenemist,  tuues butiikstuudio kvaliteedi otse sinu elutuppa.

Hind sisaldab:

 • Eksklusiivset mobiilirakendus sinu eesmärkide ja progressi järgmiseks
 • Põhjalikku sissejuhatust pilatese treeningute õigesti sooritamiseks
 • Kvaliteetseid ja mitmekülgseid video treeningprogramme kogu sinu kehale erinevate raskusastmetega
 • Facebooki gruppi/kogukonda motivatsiooni ning toetuse jaoks
 • Personaalset nõu ja olemasolu meili/chati teel, kui sul tekib küsimusi või muresid
 • Soovitusi üleüldise elukvaliteedi parandamiseks ning oma keha tugevdamiseks
 • Tasuta tõhus treeningkummide komplekti, mis asendab pilatese masinaid, annab sulle täieliku kehatunnetuse ning koormuse, mis on võrreldav jõusaaliga, lähtuvalt sinu tasemest.
 • Vaid 49€ kuus (stuudio tunnihind 119€)

Minust

Usun ja armastan pilatest kirglikult, sest 20 aasta jooksul olen näinud imelisi paranemisi seljavalust, skolioosist, diastaasist, aga ka ensekindlusetusest ja kurvameelsusest. Sest meie keha ja vaim on üks. Kui me aitame oma keha, aitame oma vaimu, ja vastupidi. Õnneks seisneb pilatese tehnika geniaalsus selles, et see aitab saavutada keha ja vaimu tasakaalu läbi süsteemse ja detailse kehalise treeningu.

Olen II generatsiooni pilatese õpetaja ning Romana Kryzanowska süsteemi sertifitseeritud treener. 2003. aastal rajasin Eesti esimese pilatese stuudio – True Pilates Estonia, mis kuulub True Pilatese stuudiote süsteemi. Olen pühendunud puhtale, täpsele ja algupärasele pilatesele. See tähendab, et õpetan harjutusi ning kogu meetodit täpselt samal moel, nagu teeks seda tehnika looja Joseph Pilates.

Jõudsin pilatese juurde 25aastaselt Pariisis elades, kui õppisin Centre National de la Dance tantsijate koolituskeskuses. Kannatasin puusatraumade all, mis takistasid vaba liikumist ja tegid mu töö kaasaegse tantsu tantsijana ning lauljana väga vaevaliseks. Koreograaf Claire Filmon, suunas mind puusavaluga kohalikku pilatese stuudiosse ja sealt sai alguse minu elukestev kirg.

Sain oma piinavale puusavalule leevendust juba kuuajalise pilatese treeninguga ning see võimaldas mul tantsimist jätkata. Tänu erakordsele paranemisele tundsin koheselt, et soovin pühendada osa oma elust pilatese tehnika õppimisele.

Pariisist suundusin juba Ameerika Ühendriikidesse, kus otsisin üles kogu maailma juhtiva pilatese stuudio New Yorgis. Seal oli mul võimalus õppida otse Joseph Pilatese õpilase Romana Kryzanowska käe all. Pärast 14 kuud tihedat süvaõpet sain aru, et see on alles vundamendi esimene kiht. Tänaseks on minu eneseharimine ja -täiendamine kestnud 20 aastat ning mul on kindel tunne oma armsate klientide murede lahendamisel.

Mina olen ka täitsa vaimustuses Pilatesest ja trenni kummidest. Olen tõesti esimesest päevast alates iga päev pilatest teinud ja tulemus on hea. Ja Britt on nii armas inimene, et kohe tahad tema rõõmsat nägu iga päev trennivideos näha ja tuju ongi jälle parem

Ülle

Peale Pilatese avastamist on kadunud minu alaseljavalud, mis olid enne seda väga jubedad. Olin erinevate ja mulle mitte sobivate treeningutega oma seljale liiga teinud. Mul on loomupäraselt nōrk selg, lisaks skolioos ja hetkel pilates hoiab minu selja parimas vōimalikus vormis ja toonuses.

Anneli

Olen külastanud pilatese tunde paljudes eri maailma kohtades ja võin kinnitada, et True Pilates Estonia kuulub maailma TOP3 hulka. Professionaalsed treenerid ja Britt treenerina muidugi ise - erakodselt soe inimene, kellega treening muutub vahetuks kogemuseks.

Siret

Olime varem harjunud eratrenni personaalsusega ja ei uskunud, et kodus saaks sarnast kvaliteeti tagada. Suureks üllatuseks saab kodus videosilla teel väga edukalt koos treenida.
Kogenud treenerina teab Britt juba ette, mis harjutuste juures korrigeerimist vajab. Ta innustab meid võibolla isegi rohkem pingutama kui stuudios!

Helen ja Martin

Need harjutused on muutunud sõltuvust tekitavaks, ootan igal päeval oma aega, et neid teha. Kui jääb tegemata, on miskit nagu väga puudu. Mida selgemaks saab harjutus, seda rohkem märkan detaile ja seda tugevam on tunne! Muideks, väga toredad on instagrammis Brittil üleval olevad harjutused, mida teen koeraga õues. Õues iga kivi või pink, millele toetuda ,saab ära kasutatud

Jaanika

Olen sünnitanud 2 last ja olin pikka aega õnnetu oma ette valguva kõhu pärast. Käisin Briti juures eratundides 2-3 korda nädalas ja viie kuuga oli minu diastaas vähenenud 4 sõrmelt 2 sõrmeni ja kõhu ümbermõõt kahanenud uskumatud 7cm. Soovitan pilatese trenni kõigile!

Helen

Eile sain ka kummid kätte ja täna sain mõnusa vau-elamuse ja seda juba 20 minutilise trenni peale. Avastamist on palju ja seni on kõik üliäge. Olen maadelnud pool aastat põlvehädadega, olen seetõttu otsinud pikalt põlvele sobivat jõutrenni, hantlid jms lisakoormused on olnud põlvele ai-ai ja läbi valu trenni teha ei julge ega ei taha. Kummid on esimesel proovimisel parimad trennivahendid, jube esimesel katsel põlv rõõmustas ja mina veelgi rohkem. Kummid annavad tugeva vürtsi trennile juurde, tunnen pingutust ja vajalikku koormust lihaste lihvimiseks. Homme proovin käekummid ka 45-minutilise rühitrenniga ära. Esimese nädala jooksul tunnen iga päevaga, et olen leidmas just need trennid, mis tugevdavad mind, minu liigeseid ja usun, et ka mu vigane põlv peab vastu ja annab ka oma väe tervenemiseks. Kõige olulisem on rõõm liikumisest ja trennist, olen taas selle üles leidnud. Kniksud ja kraapsud!

Anneli

See pole lihtsalt treening vaid teraapia, nii vaimne kui ka füüsiline. Ükski harjutus pole niisama ja ma tunnen, kuidas on paranenud oma keha tunnetamine. Teen trenni 2 korda nädalas juba paar aastat ja minule annab see jõudu ja tervist nii kehale kui ka vaimule.“

Marge

Olin üllatunud, kui tõhusaks osutusid veebitrennid Britiga. Ta on fantastiline treener – väga pühendunud, entusiastlik, toetav ja mis peamine – teadmisi täis! Tänu kogemusele ja oskuslikule juhendamisele on mul alati see tunne, et me oleme justkui samas ruumis. Olen saanud oma seljamuredest vabaks ning pean Britiga tunde väga heaks investeeringuks iseendasse.

Brita

Mul on nii suur rõõm ja tänutundega veel rohkem tahtmist teha neid harjutusi, sest minu " katkine" seljaprobleem on muutumas! Saan palju rohkem rullida, mida varem polnudki saanud.
Ma olen seesmiselt kui väliselt nii rõõmus, hing heliseb sees, et leidsin omale õige trenni koha, ei oska ära tänada, armas Britt

Merike

Korduma kippuvad küsimused

Kellele treeningud sobivad?

Pilatese treeningsüsteem lähtub põhimõttest “igale kehale oma treening” ja on seega turvaline viis treenimiseks igas vanuses ja kaalus inimesele.

Kas veebitrenn on ikka sama tõhus kui stuudios käimine?

Jah, on! Märksõnaks on täpsus. Oluline on kinni pidada treeneri juhistest. Õnneks on minu pikaajalinekogemus inimeste aitamisel suureks eeliseks, et viia läbi edukaid veebikursuseid. Olen siia treening-keskkonda kokku kogunud valiku tõhusaid videotreeninguid ning loon siia ka uusi juurde. Kõikide videote puhul olen silmas pidanud kaasaegse inimese muresid tänases pöörases maailmas.

Kas treeningute tegemiseks on vaja erivarustust?

Treeningute efektiivsemaks tegemiseks on vajalik jalakumm, kuid ole mureta, selle saadame sulle koheselt peale liitumist tasuta!

Kui palju ruumi vajan?

Treeningute sooritamiseks on sul vaja kõigest tavalise mati laiuses ja pikkuses ruumi.

Kuidas harjutusi turvaliselt kaasa teha?

 • Ole täpne. Vaata enne treeningut kõik harjutused läbi, et treeningu ajal teaksid, mis sind ees ootab ning saaksid harjutust õigesti kaasa teha.
 • Tee harjutusi õiges järjekorras. Treeningud on üles ehitatud nii, et koormus liigub erinevate lihaste vahel, neid õigel hetkel lõõgastades ja venitades.
 • Kuula juhendamist tähelepanelikult! Pilatese puhul on oluline täpsus.

Kas saan proovida enne kui maksma hakkan?

Absoluutselt! Liitumisel saad 14-päeva tasuta minu treeninguid katsetada ja kogukonnaga suhelda, enne esimest tasumist tuleb sulle ka teavitus, kas soovid jätkata.

Kuidas ma rakendust kasutama saan hakata?

Esmalt liitu siin .Peale liitumist saad rakendusse alla laadida Androidile Google Play Stores ja Iphonele App Storest

Astu samm oma tervema minani juba täna!

Annan sulle võimaluse 14 päeva seda tasuta riskivabalt proovida