Himaalaja soola, pHour Salti ja Keldi soola segu kaneeliga

34,90 

pHour Salts soolasegu abil saame muuta kehavedelikud ja -koed aluseliseks. Koosneb neljast organismile vajalikust mineraalsoolast, naatriumvesinikkarbonaat, kaaliumvesinikkarbonaat, magneesiumkarbonaat, kaltsiumkarbonaat. See on ülim bakterite-, seente-, intoksikatsiooni-, põletiku- ja vananemisvastane antioksüdant, mille toime on kudede liigset happesust langetav ja seetõttu on see ka sportlikele saavutustele soodsat mõju avaldav mineraalsoolade segu.

Himaalajasool sool on rohkem kui 250 miljoni aasta eest ladestunud kristallsool, mis sisaldab enam kui 82 inimkehale vajalikku looduslikku mineraali.

Roosa värv on tingitud kõrge mineraalainete sisalduse tõttu soolas (raud, kaalium ja magneesium), mis on olulised hea tervise tagamiseks.

Keldi sool on kaitstud geograafilise tähisega mis on ekstraheeritud savistelt soolapannidelt. Sisaldab 82 inimorganismile vajalikku mineraali. Sool on saadud kasutades traditsioonilist keldi meetodit ja valminud kuivades savipinnasel. Keldi soola peetakse maailmas üheks kvaliteetsemaks soolaks.

Soolasegu on 100% loodustoode. Keemiliselt töötlemata ja ei sisalda sünteetilisi lisaaineid.

Kasutamine: lisa veerand teelusikatäit soolasegu 2l vee kohta ja joo seda päeva jooks

 

Tootekood: - Kategooria: