“Särav keha” kehaõli 50ml

28,90 

Kehaõli “Särav Keha” – Sinu naha elujõu allikas

“Särav Keha” kehaõli on loodud selleks, et stimuleerida vereringet ja lümfisüsteemi tööd, pakkudes samal ajal nahale sügavat hooldust. See mitmekülgne õlisegu aitab vähendada nahaaluse koe põletikku ja toetab keha loomulikku võimet väljutada liigset vedelikku, jättes sinu naha säravaks ja elastseks.

Kasutamine: Alusta oma nahahooldusrutiini naha puhastamisega. Seejärel kanna õli jalgadele ja lase sel imenduda umbes 5 minutit. Kuivharjamine enne õli pealekandmist võib veelgi stimuleerida vereringet. Kuivema naha puhul võid õlisegu segada sheavõi või kookosrasvaga, et saavutada rikkalikum koostis.

Pea meeles, et nahk on meie suurim organ. Ideaalses maailmas kasutame oma nahal ainult selliseid tooteid, mida julgeksime ka sisse süüa. Seega julgustan sind avastama loodusliku kosmeetika maailma, kus iga toode on loodud sinu naha tervist silmas pidades.

Koostisosad: Toote südames on Vormsi raudrohi, petitgrain, kadakas, greip, sidrun, vanill, küpress, viiruk, fraktsioneeritud kookosõli, apteegitill, nootka küpress.

Olen aastakümneid valmistanud endale ilu- ja tervisetooteid, tundes nende loomise protsessis suurt kirge ja rõõmu. Täna jagan seda rõõmu sinuga, valmistades neid tooteid väikeses koguses käsitööna ka minu sõpradele ja nüüd ka sinule, läbi oma e-poe. Iga toode on valmistatud värsketest, täiesti puhtatest ja orgaanilistest koostisosadest, et pakkuda sulle erilist ja kvaliteetset hoolitsust.

Kategooria: