“Särav nägu” näoõli

29,90 59,90 

Näoõli „Särav nägu“ – Sinu näohoolduse saladus

Minu enda kogemuslugu on rabav. Kui olin „Särav nägu“ õlisegu kasutanud kaks ja pool aastat, lasin 45aastaselt oma näonahka uurida Prantsuse tipp-kosmeetikasalongis tehnoloogiliste aparaatidega. Kosmetoloog ei suutnud uskuda mu vanust ja naha elastsust. „See on noore naise näonahk,“ ütles ta. Sealt saingi julguse pakkuda oma näoõli ka teistele.

Näoõli “Särav Nägu” on valmistatud täiesti puhtatest ja laboris kontrollitud eeterlikest õlidest. See eriline õli pakub sinu nahale sügavat niisutust ja taastust, parandades samal ajal naha elastsust ja vähendades silmnähtavalt kortse. Tänu sellele looduslikule koostisele annab õli sinu nahale särava ja noorusliku jume.

Juba muistsed kuningannad teadsid, et tervisliku ja kauni naha saladus peitub õlide kasutamises. Meie näoõli koostises olevad taimset päritolu õlid toetavad naha tervislikku tasakaalu, pakkudes samal ajal kaitset ja taastust.

Kasutamine: Sinu nahahooldusrutiini ideaalne lõppakord. Pärast näo puhastamist meigijääkidest, kanna pool pipeti täit õli näonahale. Selle loodusliku ja toitva õli imendumisel ei ole vaja midagi lisada. Tunned koheselt, kuidas näonahk muutub elujõuliseks ja säravaks.

Koostisosad: Toote südames on palmarosa, viiruk, mürr, E-vitamiin, fraktsioneeritud kookosõli, Maroko kummel, käokuld, harilik nard, Damaskuse roos.

Olen aastakümneid valmistanud endale ilu- ja tervisetooteid, tundes nende loomise protsessis suurt kirge ja rõõmu. Täna jagan seda rõõmu sinuga, valmistades neid tooteid väikeses koguses käsitööna ka minu sõpradele ja nüüd ka sinule, läbi oma e-poe. Iga toode on valmistatud värsketest, täiesti puhtatest ja orgaanilistest koostisosadest, et pakkuda sulle erilist ja kvaliteetset hoolitsust.

Tootekood: - Kategooria: