Imeline roosivesi 100ml

19,90 

Imeline roosivesi – Õrn ja looduslik puhastus sinu nahale

Puhas roosivesi on saadud maailma ühe kallima Damaskuse roosiõli tootmisest, mida tuntakse läbi aegade kui kuninglikku iluhooldusvahendit. See on ideaalne valik igapäevaseks näohoolduseks, sobides suurepäraselt nii meigijääkide eemaldamiseks kui ka naha värskendamiseks. Roosivesi aitab tasakaalustada naha pH-taset ja rahustab õrnalt, jättes naha puhtaks, pehmeks ja niisutatuks.

Kasutamine: Kui sa kasutad meiki, soovitan alustada meigieemaldajaga. Pärast seda vali kas see õrn roosivesi või eeterlikke õlisid sisaldav näovesi, et tagada naha põhjalik puhastamine ja niisutamine. Kui sa meiki ei kasuta, on just roosivesi või näovesi ideaalsed tooted kogu päeva jooksul kogunenud mustuse ja rasu õrnaks eemaldamiseks. Need värskendavad ja elustavad sinu nahka, jättes selle loomulikult puhtaks ja värskeks.

Enne kasutamist loksuta õrnalt pudelit, et koostisosad seguneksid ühtlaselt. Seejärel kanna toode vatipadjale. Puhasta nägu õrnalt, nautides roosivee lõõgastavat aroomi ja selle rahustavat toimet sinu nahale.

Nb! ostule ei lisandu sprei pudel!

Koostisosad: Roosivesi on Damaskuse roosi eeterliku õli tootmisel tekkiv vesi. Roosivett toon otse tehastest, kus toodetakse puhast roosiõli. Toode on nii puhas, et sobib ka toidutööstuses kasutamiseks.

Olen aastakümneid valmistanud endale ilu- ja tervisetooteid, tundes nende loomise protsessis suurt kirge ja rõõmu. Täna jagan seda rõõmu sinuga, valmistades neid tooteid väikeses koguses käsitööna ka minu sõpradele ja nüüd ka sinule, läbi oma e-poe. Iga toode on valmistatud värsketest, täiesti puhtatest ja orgaanilistest koostisosadest, et pakkuda sulle erilist ja kvaliteetset hoolitsust.

Kategooria: